HAKKIMIZDA

1001CE Catering & Organizasyon

1001CE organizasyon şirketi olarak sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve geliştirmek amacıyla 2015 yılında faaliyetlerimize başladık. Catering ile başlayan fakat sektörü, ilerleyen zamanlarda kurumsal bir organizasyon anlayışına dönüştürme hedefli müşterilerimizin taleplerine saygı duyarak özel çözümler üretmeyi müşterilerimizin memnuniyeti için ilke edindik.

Ayrıca kısa bir süre önce yurtiçi sunduğumuz hizmetlerimizi yurtdışına taşımayı başarmış olmanın ve Berlin, Köln, München, Köln, Hamburg, New York, İzmir ve Ankara gibi dünya şehirlerinde güçlü çözüm ortakları ile çalışmanın ve dünyanın önde gelen IFA, Cebit, Gamescom Expo gibi etkinliklerinde basari ile yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Günümüzde kurumsal acıdan doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerin bir şirket için oldukça önemli olduğunu bilerek, değişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda, her müşterimize farklı yaratıcı etkinlikler oluşturup, sektörde önemli yerlere gelmelerine katkı sağlıyoruz. Hedeflerimiz arasında farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman 1001CE profesyonelleri olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz.

Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermekten gurur duyarak, uluslararası birçok referansımızla sektörün lider firmalarından olma yolunda ilerliyoruz.

1001CE – Biz Kazanıyoruz, Türkiye Kazanıyor

 

Test

To Top